Cheese Sauce Mild DIP 950g

Novinka
379 Kč 398,95 Kč / 1 kg
máme skladem
Možnosti doručení
Výhodnější cena pro firmy a živnostníky

Sýrová omáčka (DIP) k tortilla chips, balení 950g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cheese Sauce Mild DIP 950g

Sýrová omáčka (DIP), která se podává spolu s tortilla lupínky (nachos).

Tortilla chips jsou smažené, křupavé, kukuřičné lupínky, které jsou určené přímo ke konzumaci, nebo jsou vhodné na zapékání se strouhaným sýrem - NACHOS. Nejčastěji se však podávají v misce spolu s omáčkou. Díky své pikantní chuti jsou ideální pochoutkou na posezení u piva či vína.

Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů. Před použitím doporučujeme umístit na cca 30 minut mimo chladničku.

Složení

Pitná voda, sýr 20%, palmový olej 12,8%, sušená syrovátka, sušené mléko, škrob, tavící soli E452,  E450, E339, přírodní aroma (obsahuje mléko), barviva E160a, E160c, jedlá sůl, zahušťovadlo E407, konzervant E202, ocet.

Průměrné nutriční hodnoty ve 100g

  • energetická hodnota 1034 kJ/249 kcal
  • tuky 20 g z toho nasycené mastné kyseliny 11 g
  • sacharidy 9,6 g z toho cukry 7,6 g
  • bílkoviny 8,0 g
  • sůl 2,45 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Omáčky k nachos (dipy)
Balení: 950g
Vyrobeno v: EU
Příchuť: sýr
Doporučené skladování: Skladujte při teplotě +2 do +25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů. Před použitím doporučujeme umístit na cca 30 minut mimo chladničku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.